0 800 307 555
0 800 307 555

Київрада спростила процедуру оренди комунального майна


Київрада спростила процедуру оренди комунального майна

Київська міська рада прийняла рішення в другому читанні спростити процедуру здачі в оренду комунального майна.

За відповідне рішення, прийняте 6 грудня, проголосували 65 депутатів.

“Питання актуальне, оскільки, відповідно до нового порядку, значно спрощується процедура здачі в оренду комунального майна. За чинним порядком процедура становить від півроку до двох-трьох років. Потенційні орендарі хочуть взяти приміщення в оренду, але через бюрократичну тяганину їм потрібно подавати велику кількість додаткових незрозумілих документів. Цей проект (рішення, прийнятого 6 грудня – ІФ) дасть можливість наповнити міський бюджет, комунальна власність буде передана в оренду, а не перебуватиме аварійному стані, як зараз”, – сказав на засіданні депутат міськради Михайло Будилов (фракція “Свобода”).

Згідно з проектом рішення, пропонується значно скоротити терміни укладання договорів оренди та внесення до них змін, автоматизувати процедури і ввести можливість подачі електронних заяв, ввести депутатський контроль на етапах прийняття управлінських рішень, підвищити прозорість процесу передачі майна в оренду шляхом висвітлення інформації на публічних ресурсах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Опитування
В Контексті Finance.ua