0 800 307 555
0 800 307 555

Траст Grayscale скупив 1% всіх біткойнів


Траст Grayscale скупив 1% всіх біткойнів

Інвестори Grayscale і кілька Ефіріум-китів отримують користь із падіння цін на криптовалюти, скуповуючи біткойни і ефір.

Траст Grayscale скупив 1% всіх біткойнів.

За даними аналітичної компанії Diar, траст Grayscale Bitcoin Investment Trust (GBTC) володіє тепер понад 200 000 BTC своїх клієнтів, що означає, що компанія – власник 1% всіх біткойнів, які наразі перебувають в обігу, що більше за інші компанії в цій сфері.

Незважаючи на ведмежий ринок, що триває вже майже цілий рік, траст GBTC, відкритий компанією Digital Currency Group в 2013 році, продовжує скуповувати BTC на регулярній основі. Компанія заробляє 2% на розміщуваних інвесторами активах, тому допомагає клієнтам подвоїти їх.

У той час як Grayscale збільшує портфель в BTC, цінність активів впала до 826 млн доларів, найнижчого значення в поточному році.

Інші інституційні інвестори також активно скуповують основну криптовалюту. В середині листопада, коли пройшла перша хвиля зниження ціни, Маті Грінспан заявив, що клієнти eToro скористалися падінням ціни і збільшили кількість біткойнів у своїх портфелях.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua