0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Україна вичерпала додаткові квоти ЄС на мед і оброблені томати - Мінагро


Україна вичерпала додаткові квоти ЄС на мед і оброблені томати - Мінагро

Тарифні квоти ЄС на імпорт цілої низки українських аграрних і харчових товарів станом на 4 грудня 2018 року на 100% вичерпані. При цьому вже використані обсяги і додаткових торговельних преференцій.

Про це розповіла заступник міністра аграрної політики і продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофимцева, інформує прес-служба Мінагрополітики.

«Вже третій рік поспіль ми спостерігаємо зростання обсягів двосторонньої торгівлі в галузі АПК між Україною та ЄС в рамках ЗВТ. Українські виробники дедалі активніше користуються імпортними тарифними квотами, наданими ЄС. Станом на 4 грудня 2018 року повністю вичерпані обсяги квот на український мед, солод і клейковину, крохмаль, оброблені томати, виноградні і яблучні соки, пшеницю, кукурудзу, ячмінну крупу і борошно, вершкове масло і пасти, а також на м’ясо птиці», – підкреслила Трофимцева.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування