0 800 307 555
0 800 307 555

Київ системно розв'язує проблему недостатнього тепла в будинках, - КМДА


Київ системно розв'язує проблему недостатнього тепла в будинках, - КМДА

Місто проводить обстеження житлових будинків, де люди скаржаться на “недогрів”.

Про це заступник голови КМДА Петро Пантелєєв заявив під час інспекції житлового будинку на вулиці Московській, 15, де жителі скаржилися на недостатню температуру опалення, повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу КМДА.

“Щодоби в диспетчерську “1557” надходять звернення щодо недостатньої температури опалення. Ми повинні знайти й усунути причини можливих недогрівів шляхом проведення спільних інспекцій житлово-експлуатаційних дільниць і виконавців послуг – КП “Київтеплоенерго” або ТОВ “Євро-Реконструкція”. Виявивши причину проблеми, ми виявляємо і відповідальних за її усунення”, – сказав він.

У Києві проводяться також системні огляди будинків з так званими “недогрівами”, які здійснює міська житлово-комунальна інспекція (Управління самоврядного контролю КМДА).

Він зауважив, що, з практики, в будинку можуть бути: недостатні параметри подачі теплоносія – це відповідальність теплопостачальної компанії; некоректна робота внутрішньобудинкової системи теплопостачання, “повітряні пробки”, їх усунення – завдання керуючої компанії і її підрозділів – житлово-експлуатаційних дільниць. Подекуди фіксується, що причиною порушення роботи будинкової системи опалення є самі мешканці, коли батареї виносять на балкони, прокладають підлогу з підігрівом або збільшують кількість секцій на радіаторах тощо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua