0 800 307 555
0 800 307 555

Рахункова палата перевірить витрати на оборону і переселенців


Рахункова палата перевірить витрати на оборону і переселенців

Рахункова палата найближчим часом затвердить план аудитів на 2019 рік.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу відомства.

За даними прес-служби, Рахункова палата планує перевірити, як витрачалися кошти, виділені Міністерству оборони на створення боєприпасів, а також провести аудит на складах і арсеналах боєприпасів Збройних сил. Також планують перевірити, як використовуються бюджетні кошти, які виділяються на розробку нових і модернізацію наявних систем спецзв’язку, захисту інформації, кіберзахисту і протидії технічним розвідкам.

Крім того, на наступний рік планується аудит Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, а також аудит використання коштів, виділених на розселення та облаштування депортованих кримських татар і осіб інших національностей, які були депортовані з території України.

У прес-службі зазначили, що в цьому році Рахункова палата перевіряла, як витрачалися кошти, виділені на внутрішньо переміщених осіб, військових, ветеранів. Аудит показав, що Міноборони протягом останніх двох років неекономно використало понад 600 млн грн, виділених на будівництво або придбання житла для військовослужбовців. І це при тому, що кількість військових, які стоять у черзі, вже понад 47 тисяч. В цілому протягом 2016-2017 років мали побудувати або купити для військових 2200 квартир, але по факту отримали менше половини від запланованого.

Зазначимо, що Рахункова палата за 22 роки діяльності виявила неефективне використання коштів державного бюджету на загальну суму 310 млрд гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua