0 800 307 555
0 800 307 555

Названо ТОП-5 найбільших отримувачів відшкодування ПДВ в листопаді


Названо ТОП-5 найбільших отримувачів відшкодування ПДВ в листопаді

У листопаді цього року вітчизняні суб’єкти підприємницької діяльності отримали понад 13,6 млрд грн бюджетного відшкодування ПДВ.

Про це свідчать дані Державної казначейської служби.

Пальму першості серед найбільших отримувачів ПДВ тримає агрохолдинг “Кернел”. Минулого місяця компанія отримала з бюджету 1 млрд 354 млн грн відшкодування ПДВ.

Друге місце в списку належить ТОВАДМ Трейдинг Україна”. У листопаді цього року Товариство отримало 1 млрд 50 млн бюджетного відшкодування ПДВ.

Далі йде Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча з показником в 759,5 млн грн, компанія “Нібулон” – 740,9 млн грн.

Замикає п’ятірку лідерів компанія “ArcelorMittal Кривий Ріг”, яка отримала 485,3 млн грн бюджетного відшкодування ПДВ.

Нагадаємо, найбільший отримувач ПДВ “Кернел” в наступному році, ймовірно, буде претендувати відразу на два нові види дотацій, закладених в бюджеті на 2019 рік.

У першому випадку мова йде про 20% компенсації вартості закуплених вагонів – зерновозів, яких “Кернел” мав замовити кількістю 500 штук по 1,5 млн грн кожен.

У другому випадку він є потенційним кандидатом на отримання дотацій за будівництво переробних підприємств, яких планує побудувати до 2020 року на загальну суму 500 млн дол., а це ще плюс 4,2 млрд грн дотації, за умови, що Кабмін залишить бюджетне відшкодування на рівні 30%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua