0 800 307 555
0 800 307 555

Оголошено ім’я переможця призового розіграшу серед учасників акції до Днів Заощаджень


Оголошено ім’я переможця призового розіграшу серед учасників акції до Днів Заощаджень

З 16 жовтня по 16 листопада 2018 року в мережі відділень Райффайзен Банку Аваль відбулися Дні Заощаджень Страхової компанії «Уніка Життя».

Для участі в Днях Заощаджень, необхідно було укласти договір накопичувального страхування життя з річним платежем на суму від 4 тис. грн. (щомісячний платіж від 1 тис. грн) в будь-якому з 300 відділень Райффайзен Банку Аваль по всій Україні і стати учасником розіграшу головного призу* акції – LCD телевізора з діагоналлю 50”.
За підсумком Днів заощаджень, в акції розіграшу головного призу взяли участь 357 учасників – тобто, всі договори накопичувального страхування життя, укладені в період з 16 жовтня по 16 листопада включно, і які відповідають умовам проведення акції щодо розміру страхового платежу.

Розіграш призу було проведено сьогодні, 5 грудня 2018 о 15:00 на сайті random.org.

Переможцем стала пані Світлана Сидорчук, яка уклала договір накопичувального страхування життя №РБ037495! Щіро вітаємо пані Світлану!

Дивіться процес розіграшу https://youtu.be/OFjYhzt9ziw

Також на сайті random.org зафіксовано офіційний протокол проведення розіграшу із зазначенням списку учасників і переможця, дивіться за посиланням https://www.random.org/draws/details/?draw=80965

*) Під призом мається на увазі покупка LCD телевізор з діагоналлю 50 “за 1 гривню.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Уніка
Опитування
В Контексті Finance.ua