0 800 307 555
0 800 307 555

Перевірять ФОПів і компанії: затверджено план перевірок Пенсійного фонду


Перевірять ФОПів і компанії: затверджено план перевірок Пенсійного фонду

Пенсійний фонд затвердив свій річний план перевірок на 2019 рік. Під перевірки потраплять 1053 компанії, включаючи фізичних осіб-підприємців, з високим і середнім ступенем ризику.

Пенсійний фонд перевірятиме, чи дотримуються компанії та ФОПи законодавства у сфері обов’язкового пенсійного страхування.

Нагадаємо, в Україні запрацював спеціальний онлайн-портал, де будь-яка компанія або ФОП може подивитися, чи потрапляють вони в плани перевірок держорганів на 2019 рік. Портал розробив Офіс ефективного регулювання BRDO за підтримки ініціативи EU4Business (проект Forbiz), яку фінансує Європейський Союз.

На порталі вже доступні проекти планів перевірок 26 (з 33) органів контролю, а також проект комплексного плану перевірок.

Серед цих органів Держекоінспекція, Держпраці, Держслужба з лікарських препаратів, Держгеонадр, Держагентство рибного господарства, Держслужба з надзвичайних ситуацій і Держспоживслужба.

Перевірити, чи включена компанія або ФОП в плани перевірок, можна безкоштовно і без реєстрації. Просто потрібно ввести назву суб’єкта господарювання або код ЄДРПОУ.

Проте на порталі не можна побачити плани перевірок Державної фіскальної служби.

Також на порталі не можна дізнатися, коли до компанії або ФОПа прийдуть інспектори Держслужби з питань праці з перевіркою на предмет неформальної зайнятості.

Справа в тому, що Держпраці не повинна завчасно планувати ці перевірки, інспектори можуть приходити без попередження.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua