0 800 307 555
0 800 307 555

ЦБТ-Львів: прибутковий бізнес клієнтів – наша найкраща винагорода!


Центр Біржових Технологій міста Львів – це консалтингова компанія, де кожен бажаючий може отримати професійну допомогу у вивченні правил інвестування та управлінні власними коштами. Але головна мета ЦБТ-Львів — прибутковий бізнес для якомога більшої кількості українців. Для цього потрібно навчити всіх бажаючих створювати власну модель фінансової стабільності, використовуючи класичні інвестиційні інструменти й новітні технології дохідності. I відгуки про ЦБТ-Львів доводять, що професіоналізм наших консультантів і висока якість навчання вже змінили життя багатьох українців на краще!

Навчиться заробляти на фінансових ринках з ЦБТ-Львів за два кроки

Бізнес на біржових ринках або селфтрейдинг дає повну свободу вибору і незалежність. Можливість вести торгівлю з будь-якої точки світу за допомогою комп’ютера, телефону чи іншого девайсу і самостійно обирати час і графік роботи є незаперечними плюсами цієї справи. Тим більше, що весь дохід належить власнику і тільки він приймає рішення, яку частину використовувати на поточні потреби, а яку – на розвиток.

Більшість сучасних бізнесменів скаржаться на велику конкуренцію і постійний пошук методів збільшення клієнтів, тоді як при торгівлі на біржах немає потреби шукати товар і конкурувати – завжди можна купити і продати за єдиною для всіх ринковою ціною! Також важливо, що селфтрейдингу можна навчитися в безпечних умовах – наявність демо-рахунків дає можливість відпрацювати правила і стратегії, щоб надалі перейти до збільшення власного капіталу.

Два кроки побудування бізнесу з нуля:

  • Якщо ви новачок на фінансових ринках, почніть з азів: відвідайте навчальні семінари з питань фінансової грамотності — кажуть в ЦБТ-Львів. Прибутковий бізнес для більшості починається саме тут.
  • Наступним кроком є унікальний курс практичного навчання за програмою «ЦБТ Беластіум», на якому слухачі отримують вже не просто знання — готову бізнес-модель стабільного заробітку на різних видах фінансових ринків.

Освоїти правила ведення бізнесу на біржових ринках можна онлайн. Викладання ведуть трейдери-практики. Програма включає різні види аналізу, стратегії і тактики торгівлі, роботу з психологічною складовою і правила управління капіталом.

Послуга ЦБТ-VIP — перлина бізнесу

Для людей, які хочуть почати бізнес на біржових ринках, маючи найкращі умови, є VIP-статус від компанії ЦБТ. Це поєднання найкращих банківських преференцій і брокерських послуг, що дозволяє клієнтам заробляти на 30% більше від стандартних рахунків. VIP-клієнт – це партнер компанії, який отримує максимальний cashback, а також може постійно користуватись консультаційними послугами фахівців Центру Біржових Технологій, відвідувати майстер-класи і навчальні курси.

Відгуки про ЦБТ-Львів свідчать, що клієнти цінують співпрацю з компанією і рекомендують її своїм друзям і знайомим. Ми віримо, що кожен здатен змінити своє життя і стати фінансово грамотною людиною. Тому Центр Біржових Технологій у місті Львів відкритий для всіх, хто прагне йти вперед до фінансової незалежності і високих доходів. Приходьте сюди і ви, щоб втілити в реальність свої мрії.

Ваш власний бізнес на фінансових ринках чекає на вас: заходьте на наш сайт — записуйтесь на консультацію та починайте опановувати мистецтво трейдингу за методикою ЦБТ Беластиум, а також відкривайте для себе переваги VIP-статусу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua