0 800 307 555
0 800 307 555

"Укрзалізниця" зняла обмеження підключень до онлайн-системи продажу квитків


"Укрзалізниця" зняла обмеження підключень до онлайн-системи продажу квитків

АТ “Укрзалізниця” стабілізувала онлайн-систему продажу квитків та зняла обмеження в 140 сесій на секунду після обробки всіх запитів від клієнтів, які не отримали підтвердження своїх операцій за період з 14:00 до 20:00 4 грудня.

“Клієнти, які здійснили оплату до 19 години, угоди яких були підтверджені банком, починають отримувати свої квитки на зазначені електронні скриньки. У разі непідтвердження угоди банком, кошти повертаються на рахунки клієнтів”, – наголошується в повідомленні компанії в середу.

Водночас сайт продажу квитків продовжує працювати з перебоями.

В “Укрзалізниці” також заявили про відкриття продажу квитків на поїзди, що відправляються після 20 грудня, після реалізації яких компанія почне призначення додаткових поїздів на період новорічних і різдвяних свят.

Як повідомлялося, “Укрзалізниця” обмежувала онлайн-систему продажу квитків через шестиразове збільшення навантаження, сайт працював з перебоями.

Раніше компанія відкрила продаж на квитки після 20 грудня на 70% цілорічних поїздів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua