0 800 307 555
0 800 307 555

Естонія посилює законодавство в галузі регулювання криптовалют


Естонія посилює законодавство в галузі регулювання криптовалют

Міністерство фінансів Естонії незабаром внесе поправки до нещодавно ухваленого Закону про боротьбу з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму, які будуть спрямовані і на посилення регулювання індустрії криптовалют. Про це повідомляє Cointelegraph з посиланням на місцеві ЗМІ.

Нова редакція закону набрала чинності цього тижня і, як зазначається, відповідає принципам Четвертої директиви ЄС щодо запобігання відмиванню грошей.

Раніше його положення включали в себе “постачальників послуг у сфері здійснення платежів з використанням альтернативних платіжних механізмів”, проте тепер вони будуть розширені на “постачальників послуг у сфері обміну віртуальних валют” і “постачальників послуг у сфері здійснення платежів із застосуванням віртуальних валют”.

За заявою Служби фінансового нагляду Естонії, криптовалюта і компанії, що пропонують послуги в цій галузі, несуть ризики відмивання грошей, що й стало однією з причин внесення останніх законодавчих ініціатив.

У минулому Естонія планувала запустити державну цифрову валюту Estcoin, проте влітку цього року відмовилася від цих планів після критики з боку глави ЄЦБ Маріо Драгі та інших високопоставлених представників банківського сектора.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua