Щодня 3 200 українців стають клієнтами державного Укргазбанку


За 10 місяців 2018 року клієнтська база Укргазбанку збільшилася на 470 тисяч українців. А протягом останнього кварталу щодня 3 200 українців ставали клієнтами державного Банку. За звітний період клієнтська база Укргазбанку зросла більше ніж на 50% і зараз становить 1,3 млн. Про це повідомила прес-служба банку.

З початку 2018 року кількість вкладників Укргазбанку зросла на 11%. При цьому з них 24 % це нові клієнти, які раніше не користувалися депозитними продуктами банку.

Високим темпам залучення нових клієнтів до банку сприяють наявність максимально широкої продуктової лінійки, високі стандарти обслуговування, вигідні, а головне – прозорі умови.

Нагадаємо, 94,94% статутного капіталу Укргазбанку належить державі в особі Міністерства фінансів України. 3 2015 року Укргазбанк входить до переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави (постанова №83 Кабінету Міністрів України). Також, Укргазбанк на сьогодні є єдиним державним банком, що входить у ТОП-5 найстійкіших банків України. За 10 місяців 2018 року чистий прибуток Укргазбанку склав 538 млн грн, що майже на 20% перевищує запланований показник.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Укргазбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua