0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Воєнний стан: Хто має право зупиняти авто


Воєнний стан: Хто має право зупиняти авто

У 10 областях України на 30 днів було введено воєнний стан. А це означає, що водіям потрібно приготуватися до нових правил, щоб уникнути в майбутньому неприємностей.

Зокрема, зупиняти авто в цей час зможе не тільки поліція, але і інші структури. А саме – МВС (в тому числі і Нацполіція), СБУ, Нацгвардія, Держприкордонслужба, Держмитслужба, Державна фіскальна служба і Збройні сили.

Всі ці силові структури мають повноваження зупиняти автомобілі, перевіряти документи, при необхідності проводити огляд авто і речей.

Про це говорить Постанова КМУ № 544 від 22.07. Конкретних правил щодо цього немає, але швидше за все повноваження матимуть не всі працівники вищеназваних структур, а тільки окремі патрулі.

Але в будь-якому випадку водіям варто не “мірятися правами” в даній ситуації і поводитися максимально раціонально: виконувати вимоги, не йти на конфлікт. Питати про причину зупинення також немає сенсу – законною відповіддю буде “воєнний стан”.

Довідка finance.ua

Області, які входять в режим воєнного стану: Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька.*

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
В Контексті Finance.ua
Опитування