0 800 307 555
0 800 307 555

У Німеччині в святковій ілюмінації будуть використані 16 млрд ламп


У Німеччині в святковій ілюмінації будуть використані 16 млрд ламп

Під час святкування Різдва і Нового року в Німеччині загалом горітимуть близько 16 млрд лампочок на ялинкових гірляндах, а також у вітальнях, на фасадах будинків та у дворах.

Це менше від торішнього рекордного показника в 17 млрд ламп, зазначає компанія Lichtblick, яка щорічно проводить подібні розрахунки.

При цьому популярність світлодіодів продовжує підвищуватися. Цього року про використання виключно або переважно світлодіодів заявили 72% німців, 17% продовжують наряджати оселі тільки за допомогою ламп розжарювання. Решта респондентів не уточнили джерела освітлення.

На святкову ілюмінацію в ФРН цього року піде близько 600 млн кВт/год електроенергії при середньому часі роботи 180 годин. Це відповідає річному споживанню досить великого міста, яке налічує близько 200 тис. домогосподарств. Вартість цієї електроенергії складе приблизно 182 млн євро.

У 2017 році ці показники становили відповідно 660 млн кВт/год, 220 тис. домогосподарств і 197 млн ​​євро.

При цьому 76% респондентів заявили про необхідність освітлення місць загального користування на Різдво, оскільки це є важливою частиною свята.

В опитуванні, яке проводилося міжнародним інститутом вивчення громадської думки YouGov, взяли участь 2,05 тис. осіб.

Довідка finance.ua

  • Lichtblick є найбільшою в ФРН незалежною компанією в сфері “зеленої” енергетики, число клієнтів якої перевищує 1 млн. Виручка за підсумками 2017 року склала близько 700 млн євро. Штат компанії налічує 460 осіб.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua