0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Нафтогаз не допустив Рахункову палату до перевірки компанії


Нафтогаз не допустив Рахункову палату до перевірки компанії

Національна акціонерна компанія Нафтогаз не допустила до перевірки фінансового стану представників Рахункової палати України, чим порушила норми чинного законодавства.

Про це повідомив голова Рахункової палати України Валерій Пацкан під час засідання уряду 28 листопада.

Читайте також: Нафтогаз з 1 грудня знижує ціни на газ для промисловості

«Рахунковою палатою було розпочато аудит компанії Нафтогаз, де нас не допустили до перевірки. Стаття 8 закону про Рахункову палату каже чітко, що всі члени Рахункової палати повинні мати доступ до всіх баз, створених з державного бюджету», — повідомив Пацкан.

Він також додав, що за фактом недопуску аудиторів до перевірки Нафтогазу, Рахункова палата склала акт на начальника юридичного департаменту Нафтогазу.

«Я вважаю, що будь-яка державна компанія має бути відкритою. Я зацікавлений в тому, щоб ви всіх перевірили та відкрили всю інформацію, тому уряд тут вас повністю підтримує. Якщо треба буде окреме розпорядження уряду щодо відкриття інформації для Рахункової палати, то ми це зробимо», — повідомив прем’єр-міністрів України Володимир Гройсман.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування