Укртрансгаз готовий до введення воєнного стану та працює в штатному режимі


Укртрансгаз готовий до введення воєнного стану та працює в штатному режимі

АТ “Укртрансгаз” готовий до введення воєнного стану. Транзит та газопостачання споживачам України здійснюється в повному обсязі відповідно до замовлень.

Про це інформує прес-служба Укртрансгазу.

“Транзит та газопостачання споживачам здійснюється в повному обсязі відповідно до замовлень. Усі зобов’язання щодо транзиту до країн ЄС також виконуються в повному обсязі”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з метою забезпечення сталої безперебійної роботи об’єктів газотранспортної системи Укртрансгаз для кожного об’єкта підвищеної небезпеки розробив плани локалізації та ліквідації аварійних ситуацій та аварій. Вони визначають дії у разі виникнення аварій та надзвичайних ситуацій на підпорядкованих об’єктах. Згідно з цими документами, компанія щоквартально проводить тренування співробітників кожного об’єкта за всіма гіпотетично можливими аварійними ситуаціями та сценаріями.

На випадок запровадження в Україні воєнного стану Укртрансгаз також розробив та затвердив мобілізаційний план та план цивільного захисту підприємства, наголошують у прес-службі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua