В Америці запрацював стартап з доставки продуктів безпілотними авто


В Америці запрацював стартап з доставки продуктів безпілотними авто

На початку осені в штаті Каліфорнія (США) був запущений проект AutoX з доставки продуктів харчування безпілотними автомобілями.

Схема замовлення дуже проста — покупець обирає необхідні продукти через додаток, вказує адресу доставки та зручний час. Так само покупець може запросити виїзд машини без попереднього замовлення і визначитися з покупками вже після приїзду машини (набір продуктів, доступний до замовлення, зазначено у додатку).

Особливість цього стартапу полягає в тому, що, на відміну від аналогічних проектів, система AutoX не покладається на лазерні датчики LIDAR або інші дорогі датчики, які використовуються в подібних проектах, приміром, у Waymo і Uber. Замість цього AutoX використовує передовий штучний інтелект, щоб «бачити» через камери, встановлені на автомобілі, і відповідно керувати автомобілем. Камери, які використовують прототипи AutoX, були придбані в звичайному магазині за $50.

Засновник проекту Янксіонга Ксіао стверджує: «Це лише перший крок до нашої мети — демократизації автономії. Він покликаний показати всі можливості нашої інноваційної ШІ-технології. Ми вважаємо, що самокеровані автомобілі докорінно змінять повсякденне життя людей на краще».

Компанія-розробник планує надавати свою технологію, майже як операційну систему, яку потім можуть приймати автомобільні компанії, налаштовувати під свої потреби і використовувати як основу для своїх автономних систем.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua