0 800 307 555
0 800 307 555

"Укртелеком" з 1 грудня змінює умови трьох тарифних планів фіксованого зв'язку


"Укртелеком" з 1 грудня змінює умови трьох тарифних планів фіксованого зв'язку

ПАТ “Укртелеком” з 1 грудня змінило умови тарифних планів фіксованої телефонії “Домашній базовий”, “Загальний базовий” і “Домашній безлімітний”, додавши в них хвилини дзвінків на мобільні номери, що не тарифікуються.

Про це повідомили в компанії.

Згідно з повідомленням, в тарифи “Домашній базовий” і “Загальний базовий” додано по 120 хвилин для дзвінків на мобільні номери (раніше були відсутні в даних тарифах), а в тарифі “Домашній безлімітний” кількість хвилин підняли з 120 до 200.

При цьому в компанії зазначили, що вартість тарифів залишається незмінною. Вартість тарифу “Домашній базовий” на міський зв’язок складе 74 грн, на сільську – 69 грн, тарифу “Загальний базовий” – 63,48 грн і 59,47 грн відповідно, тарифу “Домашній безлімітний” – 79 грн і 74 грн відповідно.

Хвилини на мобільні номери понад пакет, як і раніше, будуть коштувати 1,2 грн/хв для тарифів “Домашній базовий” і “Загальний базовий”, а для тарифу “Домашній безлімітний” їх вартість складе 0,29 грн/хв.

Водночас вартість і обсяг інших послуг, включених в пакети, залишилися незмінними.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Укртелеком
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua