Заробітчани з України втрачають інтерес до Польщі - ЗМІ


Заробітчани з України втрачають інтерес до Польщі - ЗМІ

Спочатку в Польщі справи йшли дуже добре. Вона приваблювала інвесторів, а Євросоюз, без сумнівів, бачив у ній сильного гравця, який представляє певну частину Європейського континенту. Проблема в тому, що для підтримки такої хорошої тенденції потрібно старатися. А з цим завжди проблеми. В певний момент у Варшаві з подивом дізналися, що її починають обходити значні і престижні інвестиції. Натомість їх отримали Чехія, Словаччина або Угорщина.

Про це пише Rzeczpospolita.

І хоч Польща і намагається зваблювати, інші роблять це ефективніше. І ніхто вже не звертає уваги на старі польські заслуги. З власної ж вини країна втратила роль учасника ЄС, який представляв свій регіон на політичній передовій. І відновити цей статус буде дуже тяжко.

Читайте також: Експерт назвав найперспективніші проекти щодо співпраці України та Польщі

“А тепер ми можемо ще й постраждати від видовищного падіння в стараннях у залученні незамінних для нашої економіки працівників з інших країн, зокрема з України. Якось так сталося, що Польща стала для них країною першочергового вибору. Тим часом виявилося, що на них накинули оком не тільки Німеччина, яка лібералізує ринок праці, але і недооцінені до цього часу Чехія і Словаччина. Більше того, вони намагаються залучити заробітчан, вводячи реальні спрощення формальностей, яких наші роботодавці досі не можуть дочекатися», – пише видання.

Незважаючи на всі прохання про спрощення процедур для українців, ситуація в Польщі не змінилася. Варшава “стоїть на місці там, де інші країни діють”. Рекрутингові компанії кажуть прямо про те, що Польща перестала бути лідером відкритості для працівників з України. І якщо нічого не зміниться, вона може стати тим, хто найбільше програє в регіоні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua