Іноземні інвестори з травня вивели 68 млрд євро з держоблігацій Італії


Іноземні інвестори з травня вивели 68 млрд євро з держоблігацій Італії

Іноземні інвестори вивели 68 млрд євро з держоблігацій Італії з травня 2018 року, коли було сформовано коаліційний уряд популістів.

Згідно з даними Банку Італії, у вересні чистий відтік склав 1,5 млрд євро після скорочення вкладень на 17,4 млрд євро в серпні.

Інвестори стурбовані суперечками Риму і Брюсселя щодо італійського бюджету на наступний рік і політичною ситуацією в країні загалом.

З понеділка міністерство фінансів Італії почало просувати серед роздрібних інвесторів нові захищені від інфляції держоблігації, пише Financial Times.

Таким чином, уряд розраховує залучити більше грошей населення.

Наступного року Риму потрібно розмістити бонди приблизно на 260 млрд євро, з яких 200 млрд євро повинні забезпечити рефінансування наявних паперів.

Прибутковість держоблігацій Італії росла з травня, для 10-річних паперів вона досягла піку в минулому місяці на рівні 3,68%, а зараз становить близько 3,46% – приблизно вдвічі більше рівня до формування коаліційного уряду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування