FinRetail: як не віддати своїх клієнтів конкуренту


FinRetail: як не віддати своїх клієнтів конкуренту

23 листопада в Києві проходитиме третя конференція FinRetail 2018.

За задумом організаторів (Finance.ua, компанія BankOnline, фінансовий портал Мінфін, асоціація ВАФК) FinRetail – практична конференція. А це означає, що як спікери, так і гості зможуть обмінюватися досвідом і знаннями, обговорити законодавчі ініціативи, нові правила регулювання ринку і технологічні новації.

До речі, серед спікерів такі особистості як: Олег Горохівський, Ігор Смілянський, Андрій Радевич і багато інших. Приїде і багато зарубіжних експертів. Ось повний список і програма конференції.

Finance.ua вирішив розповісти, чим кожен із спікерів може бути корисний нашим читачам. Ми вже розповідали про Віктора Локоткова, співзасновника школи LVL80, і Ігоря Смілянського, Генерального директора Укрпошти. Цього разу герой рубрики Євген Васильцов.

Хто він? Керівник напрямку по роботі з торговельними підприємствами ПриватБанк.

Чим готовий поділитися на FinRetail? Євген розповість про те, як не віддати своїх клієнтів конкуренту. Завдяки Євгену ви також зможете дізнатися, де знайти джерела кредитування і першими реалізувати технології оплати частинами. І чи можливо досягти видачі Cash-кредитів у 8 млрд грн.

Спікер торкнеться теми транзакцій клієнтів. Обговорить роботу з воронками даних і багато іншого. Приходьте і дізнавайтеся більше.

Квиток для вас 🎟️

Дізнатися програму всієї конференції і зареєструватися можна також за посиланням.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua