FinRetail: чим може допомогти вашому бізнесу Укрпошта


FinRetail: чим може допомогти вашому бізнесу Укрпошта

23 листопада в Києві проходитиме третя конференція FinRetail 2018.

За задумом організаторів (Finance.ua, компанія BankOnline, фінансовий портал Мінфін, асоціація ВАФК) FinRetail – практична конференція. А це означає, що як спікери, так і гості зможуть обмінюватися досвідом і знаннями, обговорити законодавчі ініціативи, нові правила регулювання ринку і технологічні новації.

До речі, серед спікерів такі особистості як: Олег Горохівський, Ігор Смілянський, Андрій Радевич і багато інших. Приїде і багато зарубіжних експертів. Ось повний список і програма конференції.

Finance.ua вирішив розповісти, чим кожен із спікерів може бути корисний нашим читачам. Починали ми з трендів таргетованої реклами і Віктора Локоткова, співзасновника школи LVL80 – Marketing School. Сьогодні розповімо про ще одного спікера FinRetail – Ігоря Смілянського.

Хто він? У квітні 2016 призначений генеральним директором Укрпошти. Має три освіти – бухгалтерську, юридичну і бізнес. А також комбінацію міжнародного досвіду та досвіду роботи в Україні.

Чим готовий поділитися на FinRetail? Ігор розповість про можливості фінансової інклюзії та можливості для бізнесу за межами великих міст. А це 17 млн ​​споживачів. Підкаже як тим, хто хоче продавати по всій країні, налаштувати логістику. Приходьте і дізнавайтеся більше.

Квиток для вас 🎟️

Дізнатися програму всієї конференції і зареєструватися можна також за посиланням.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua