740
На будівництво дороги Миколаїв-Кропивницький дають мільярд — Омелян
— Казна та Політика
У проекті бюджету на наступний рік передбачено 1 млрд грн на будівництво дороги Миколаїв—Кропивницький. Крім того, з Дорожнього фонду має бути виділено області ще майже мільярд на будівництво доріг обласного та районного значення.
Про це сказав міністр інфраструктури України Володимир Омелян в Миколаєві, повідомляє прес-служба міністерства.
Читайте також: Китай дасть гроші на будівництво українських доріг
“У проекті бюджету на наступний рік передбачено мільярд гривень на дорогу Миколаїв—Кропивницький. Крім того, Дорожній фонд виділить майже мільярд гривень на дороги як обласного, так і державного значення у Миколаївській області. Але ви повинні їх зробити – я не можу ремонтувати дороги замість вас. Повинна бути командна робота заради успіху всіх”, — підкреслив міністр.
Він зазначив, що урядом України був створений Дорожній фонд і забезпечено фінансування дорожньої галузі, але далі справа за областями.
За матеріалами: Укрінформ
Поділитися новиною
Також за темою
Уряд ухвалив пакет рішень для зміцнення українського ОПК
Кабмін просить НКРЕКП відтермінувати зміну тарифів на воду
Рахункова палата щодо виконання держбюджету-2025: видатків проведено на 161 млрд грн менше плану
Чи потрібно платити пенсійний збір за електромобіль — роз’яснення МВС
Fitch підвищило рейтинг України після реструктуризації боргу
Ринок праці стає все більш конкурентним: підсумки року — аналітика
