Emirates Airline скоротила прибуток в I фінпівріччі на 86%


Emirates Airline скоротила прибуток в I фінпівріччі на 86%

Авіакомпанія Emirates Airline, що входить в Emirates Group (ОАЕ), скоротила чистий прибуток в першому півріччі 2018-2019 фінансового року у зв’язку із зростанням цін на нафту, а також несприятливими коливаннями валютних курсів.

Як повідомляється в прес-релізі Emirates, чистий прибуток у квітні-вересні склав 226 млн дирхамів ОАЕ ($62 млн) порівняно з 1,657 млрд дирхамів за аналогічний період роком раніше.

Виручка авіаперевізника за цей період підвищилася на 10% – до 44,5 млрд дирхамів ($12,1 млрд).

Операційні витрати Emirates в першому фінпівріччі зросли на 13% при збільшенні провізної ємності на 3%. Паливні витрати підскочили за рік на 42% на тлі зростання цін на нафту.

На частку палива припало 33% витрат авіакомпанії в порівнянні з 26% роком раніше.

“Високі паливні витрати, а також ослаблення валют таких країн, як Індія, Бразилія, Ангола, Іран, скоротили прибуток Emirates приблизно на $1,25 млрд”, – йдеться в прес-релізі.

“Наступні шість місяців будуть складними, проте фундамент Emirates залишається сильним”, – заявив головний виконавчий директор Emirates Ахмед бен Саїд аль-Мактум.

Всього за шість місяців авіакомпанія перевезла 30,1 млн пасажирів – на 3% більше, ніж роком раніше. Завантаженість рейсів збільшилася до 78,8% з 77,2%. Emirates Airlines є світовим лідером за обсягом пасажирських авіаперевезень на далекі дистанції.

Окрім Emirates Airline, Emirates Group володіє готелями, туроператором і компанією dnata, яка є одним з найбільших постачальників послуг для світової авіагалузі і представлена в 35 країнах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua