0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Борги із зарплати в державному секторі перевищили 2,5 млрд


Борги із зарплати в державному секторі перевищили 2,5 млрд

Загальна сума боргів із зарплати на підприємствах, в установах та організаціях державного сектору в Україні становить 2,56 мільярда гривень, третину з яких складають борги працівникам економічно активних підприємств.

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради України з посиланням на дані Міністерства соціальної політики.

Майже половина загальної суми заборгованості – 1,2 млрд гривень – це невиплачена зарплата працівників підприємств, що перебувають у сфері управління центральних органів виконавчої влади.

Крім того, є заборгованість з оплати праці працівників бюджетних установ та організацій у сумі близько 50 млн гривень.

Нагадаємо, в трійку найбільших боржників з виплати зарплати входять Харківське державне авіаційне виробниче підприємство з сумою заборгованості 74,5 млн гривень, ВАТ “Футбольний клуб “Металіст” із заборгованістю 47,7 млн гривень та ВАТ “Запоріжжяобленерго” із заборгованістю понад 26 млн гривень.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші онлайн 💵

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування