Безробіття в країнах ОЕСР у вересні знизилося до мінімуму з травня


Безробіття в країнах ОЕСР у вересні знизилося до мінімуму з травня

Рівень безробіття в державах, що входять в Організацію економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР), у вересні 2018 року опустився до 5,2% проти 5,3% у серпні, оновивши мінімум з травня.

Всього в країнах-членах організації в позаминулому місяці було 33,1 млн безробітних, тоді як в докризовому квітні 2008 року їх було лише на 0,4 млн осіб менше.

У єврозоні безробіття у вересні залишилося на позначці 8,1%. При цьому в Португалії воно впало на 0,3 процентного пункту (п. п.) – до 6,6%, в Бельгії та Нідерландах – на 0,2 п. п., відповідно до 6,3% і 3,7%, в Іспанії – на 0,1 п. п., до 14,9%. В Італії було зафіксовано зростання на 0,3 п. п.- до 10,1%. У Франції показник залишився на рівні 9,3%, у Німеччині – на рівні 3,4%.

В країнах G7 безробіття знизилося до 4,4% з 4,5% в серпні. До цього воно залишалося стабільним на позначці 4,5% протягом двох місяців.

Зниження показника на 0,3 п. п. було відзначено в Австралії (до 5%), на 0,2 п. п. – в Південній Кореї (до 4%) і США (до 3,7%), на 0,1 п. п. – в Канаді (до 5,9%) і Японії (до 2,3%).

Безробіття серед молоді (люди у віці від 15 до 24 років включно) в країнах ОЕСР у вересні залишилося на рівні 11%.

Довідка Finance.ua

  • ОЕСР – одна з провідних економічних організацій світу, яка включає 36 найбільш розвинених держав. Наразі до неї входять Австралія, Австрія, Бельгія, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ізраїль, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Канада, Латвія, Литва, Люксембург, Мексика, Нідерланди, Нова Зеландія, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, США, Туреччина, Фінляндія, Франція, Чехія, Чилі, Швейцарія, Швеція, Естонія, Південна Корея і Японія. Штаб-квартира ОЕСР знаходиться в Парижі.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua