Заява менеджменту VTB Bank (Україна)


Заява менеджменту VTB Bank (Україна)

У зв’язку із запитами клієнтів та ЗМІ стосовно змін деяких умов обслуговування в VTB Bank (Україна) вважаємо за необхідне повідомити таке.

Як відомо, 5 вересня 2018 року Апеляційний суд міста Києва наклав заборону на відчуження всіх активів трьох українських банків, включно з VTB Bank (Україна). Сьогодні зусилля команди банку спрямовані на те, щоб донести свою позицію та відстояти правоту перед лицем української Феміди.

Однак до моменту розгляду відповідної апеляційної скарги, рішення зазначеного суду позбавило VTB Bank (Україна) можливості поповнювати ліквідність за рахунок реалізації набутого в процесі стягнення заставного майна й активів. У результаті VTB Bank (Україна) був змушений ввести превентивні обмежувальні заходи, спрямовані на стримування відтоку коштів клієнтів: введено комісії та ліміти на зняття готівки.

Як частина міжнародної фінансової групи з бездоганною репутацією (ВТБ Банк), український банк має у своєму розпорядженні всі необхідні ресурси й управлінський досвід для продовження роботи та стабілізації ситуації.

Нині менеджмент банку робить все можливе для розблокування діяльності банку в максимально стислі терміни. Підкреслимо, що активів кредитної організації з великим запасом вистачає для погашення всіх клієнтських зобов’язань. Тому просимо наших клієнтів зберігати спокій та підтримати банк у ситуації, що склалася.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:ВТБ Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua