В Африці відкрили перший завод електропоїздів


В Африці відкрили перший завод електропоїздів

Компанія Gibela – спільне підприємство Alstom (6% акцій) і місцевих компаній Ubumbano Rail (30%) і New Africa Rail (9%) відкрила в Південно-Африканській Республіці великий сучасний центр з виробництва поїздів – перший у своєму роді на континенті.

Як повідомляє ЦТС, на заводі, розташованому на схід від Йоханнесбурга, в найближчі 10 років будуть побудовані 580 шестивагонних приміських електропоїздів X’Trapolis Mega для компанії PRASA – національного оператора пасажирських перевезень ПАР. Відповідний контракт був укладений між Gibela і PRASA в 2013 році. Він передбачає постачання 600 поїздів X’trapolis Mega і їх технічне обслуговування протягом 19 років. Перші 20 поїздів були зібрані на заводі Alstom в Бразилії.

Площа заводу в ПАР – 53 тис. кв. м, для його будівництва було 22 місяці і 2,5 млн людино-годин, загальна вартість проекту склала 61 млн євро. Для реалізації ідей ощадливого виробництва цехи загальною площею 33 тис. м кв. спроектовані за модульним принципом. Максимальна продуктивність підприємства до кінця 2020 року складе 62 поїзди на рік. Як очікується, перший південноафриканський поїзд буде випущений вже в кінці 2018-го.

За умовами контракту, рівень локалізації виробництва повинен становити не менше ніж 65%. У зв’язку з цим компанія Gibela співпрацює з 71 південноафриканським постачальником матеріалів, деталей і послуг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua