0 800 307 555
0 800 307 555

Шановні клієнти та партнери!


Шановні клієнти та партнери!

На виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів» від 16.11.2017 за № 2210, рішенням Загальних зборів акціонерів ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ТАСКОМБАНК» (протокол № б/н від 02.08.2018) тип Банку було змінено з публічного акціонерного товариства на приватне, у зв’язку з чим повне найменування ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ТАСКОМБАНК» змінено на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ТАСКОМБАНК»:

Повне найменування Скорочене найменування
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ТАСКОМБАНК» АТ «ТАСКОМБАНК»

09.10.2018 року було здійснено державну реєстрацію Статуту Банку в новій редакції, внесено відповідні зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Ліцензії та інші реквізити Банку (місцезнаходження, код за ЄДРПОУ, номера рахунків, ідентифікатори Банку в міжнародних та національних платіжних системах) залишились без змін.

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ТАСКОМБАНК» (АТ «ТАСКОМБАНК») є правонаступником всіх прав та обов’язків ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ТАСКОМБАНК».

Звертаємо Вашу увагу, що всі укладені угоди/договори від імені ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ТАСКОМБАНК» є чинними, зміна найменування Банку на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВОТАСКОМБАНК» не припиняє та не змінює права і обов’язки сторін згідно укладених договорів.
Зміна найменування Банку не вимагає обов’язкового внесення змін до договорів/угод, що були укладені від імені ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ТАСКОМБАНК».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Таскомбанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua