Голова "Укрпошти" пояснив, як зробити доставку пенсії безкоштовною


Голова "Укрпошти" пояснив, як зробити доставку пенсії безкоштовною

Директор “Укрпошти” розповів, як можна зробити доставку пенсії безкоштовною і скоротити витрати Пенсійного фонду на доставку пенсій.

За словами генерального директора Ігора Смілянського, скоротити витрати на доставку пенсій до нуля за п’ять років можливо, якщо Верховна Рада ухвалить законопроект №6601 (був зареєстрований 21 червня 2017 року).

“Цей законопроект може надати оператору поштового зв’язку право надавати фінансові послуги. Співпраця з приватними компаніями також могла б прискорити цей процес”, – зазначив Смілянський.

Раніше повідомлялося, що НБУ був проти надання Укрпошті банківських послуг без відповідної ліцензії. В документі пропонувалося уповноважити ПАТ “Укрпошта” надавати послуги з обслуговування поштових рахунків і, відповідно, здійснювати емісію електронних платіжних засобів.

Крім того, проектом закону пропонувалося надати компанії право нарівні з банками відкривати і вести кореспондентські рахунки в НБУ, інших банках країни і за її межами.

Нагадаємо, 18 жовтня депутати ухвалили новий метод підвищення пенсій. На це знадобиться близько 20 млрд грн. За бюджетом, що ухвалила Верховна Рада, прожитковий мінімум наступного року зросте з 1853 до 2011 грн.

Мої fiнанси:

Мінімальна пенсія з початку 2019-го становитиме 1497 грн.

Під кінець 2019 року – вже 1624 грн.

Військові пенсіонери з 1 січня 2019 року отримають надбавку до своїх пенсій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua