0 800 307 555
0 800 307 555

Вчені знайшли спосіб здешевити виробництво палива для автомобілів на водні


Вчені знайшли спосіб здешевити виробництво палива для автомобілів на водні

Зроблено важливий крок для створення екологічно безпечних автомобілів з двигунами, що працюють на водні.

Принаймні, в цьому світ переконує команда ізраїльських дослідників.

Зі слів вчених з Університету Бен-Гуріон, знайдено спосіб дешевого і швидкого виробництва водневого палива. При хімічному виготовленні палива використовується сонячна енергія. Такий підхід не тільки не шкодить природі, але і дозволяє значно скоротити витрати на процес виготовлення.

Арік Йочеліс і Айріс Вісолі-Фішер кажуть, що розробили механізм, при якому H2O2 (пероксид водню – ред.) розбивається фотохімічно на 2 різні гази. Допомагає в цьому Fe2O3 (фотоелектрод оксиду заліза – ред.) і природна сонячна енергія.

Мої fiнанси:

  • До того, як винахід ізраїльських вчених пошириться по всьому світу, можна економити на заправці свого авто вже зараз. Ви завжди можете порівняти і вибрати заправки з найнижчими цінами. Для цього в інтернеті існує безліч спеціальних сайтів.
  • Важливо пам’ятати, що ціни на паливо можуть коливатися протягом дня. Найчастіше найвищі ціни на заправку вранці і в обідній час.
  • Станом на момент написання матеріалу мінімальна ціна на заправках України на: А-92 – 29.99 грн, А-95 – 30.89 грн, ДТ – 30.8 грн.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua