0 800 307 555
0 800 307 555

Bank of China проведе додаткову емісію акцій на $17 млрд


Bank of China проведе додаткову емісію акцій на $17 млрд

Bank of China Ltd., що входить до числа найбільших кредитно-фінансових установ Китаю, в понеділок оголосив про майбутню додаткову емісію привілейованих акцій на 120 млрд юанів ($17 млрд).

Як йдеться у повідомленні банку, розміщення акцій пройде за закритою підпискою. В рамках додаткової емісії буде продано до 1,2 млрд нових акцій.

Читайте також: Китай обігнав США і Японію за кількістю «мегабанків»

Раніше такий самий крок для поліпшення показників капіталу зробив Agricultural Bank of China.

Крім того, Bank of China в понеділок повідомив про збільшення чистого прибутку в третьому кварталі на 5,7%, до 44,2 млрд юанів, що в цілому відповідало очікуванням ринку.

Коефіцієнт достатності капіталу станом на 30 вересня знизився до 14,16% з 14,19% на кінець 2017 року. Частка проблемних кредитів не змінилася з кінця червня, склавши 1,43% кредитного портфеля.

Тим часом п’ятий за обсягом активів китайський банк, Bank of Communications, в минулі вихідні повідомив про зростання чистого прибутку в липні-вересні на 7%, до 16,53 млрд юанів. Аналітики в середньому очікували підвищення прибутку на 5,5%.

Чиста процентна маржа Bank of Communications піднялася з 1,41% в квітні-червні до 1,47% в третьому кварталі. Частка проблемних кредитів не змінилася – 1,49%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua