Київ виділив 4,5 млн гривень на систему відеоспостереження на Трухановому острові


Київ виділив 4,5 млн гривень на систему відеоспостереження на Трухановому острові

Київська міська державна адміністрація (КМДА) виділила 4,5 млн гривень комунальному підприємству “Інформатика” на технічне переоснащення системи відеоспостереження на Трухановому острові.

Про це йдеться у розпорядженні №1892 від 22 жовтня.

Читайте також: Кличко показав нове вуличне освітлення

“Здійснити в 2018 році технічне переоснащення комплексної системи відеоспостереження на Трухановому острові у місті Києві з облаштуванням автоматичного пункту пропуску”, – сказано в ньому.

У пояснювальній записці зазначено, що розпорядження передбачає технічне дооснащення існуючої системи відеоспостереження на Трухановому острові та встановлення автоматичного пункту пропуску, огороджувальних конструкцій, облаштування робочих місць для операторів і персоналу пункту пропуску.

Зазначена сума буде виділена за рахунок скорочення витрат на створення сучасного ситуаційного центру з протидії загрозам.

Передбачається, що реалізація розпорядження дозволить забезпечити належний контроль за переміщенням транспорту на території острова і підвищить рівень безпеки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua