0 800 307 555
0 800 307 555

Землі за межами населених пунктів передадуть громадам до кінця року - Гройсман


Землі за межами населених пунктів передадуть громадам до кінця року - Гройсман

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв до кінця року передати об’єднаним територіальним громадам землі, розташовані за межами населених пунктів.

Про це він заявив на засіданні уряду в середу. “До кінця року ми максимально це виконаємо, і там, де це технічно можливо, всі отримають ці землі. Ми їх системно і постійно передаємо. Слово, яке вам дано, буде дотримано, і ви отримаєте землю”, – сказав він.

Повноваження місцевих рад щодо розпорядження землею були обмежені територією населених пунктів відповідно до Земельного кодексу, прийнятого в 2002 році. У 2012 році повноваження щодо розпорядження всіма сільгоспземлями держвласності отримало Державне агентство земельних ресурсів (тепер Госгеокадастр). У січні цього року Кабінет Міністрів знайшов правовий механізм передачі земель за межами населених пунктів управління територіальних громад без зміни законодавства, а передача мала початися в лютому.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua