0 800 307 555
0 800 307 555

Цьогоріч виконавча служба стягнула 356 мільйонів боргу із зарплати - Мін'юст


Цьогоріч виконавча служба стягнула 356 мільйонів боргу із зарплати - Мін'юст

З початку року органами державної виконавчої служби стягнуто з недобросовісних роботодавців 356 млн грн заборгованості із заробітної плати.

Про це сказала заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко під час селекторної наради, інформує прес-служба Мін’юсту.

«На даний час на виконанні в органах державної виконавчої служби перебуває 18,6 тис. виконавчих документів про стягнення заробітної плати на суму 491 млн грн. Завдяки цілому комплексу заходів щодо ліквідації заборгованості по заробітній платі, які Міністерство юстиції розпочало у квітні цього року, нам вдалося стягнути 356 млн грн з недобросовісних роботодавців і повністю погасити заборгованість по заробітній платі перед 26 тисячами працівників. 26 тисяч людей нарешті отримали зароблені ними кошти. Це – реальний результат», – зазначила Глущенко.

За її словами, найбільш проблемними є підприємства-боржники, які перебувають у процедурі банкрутства. Як зазначила Глущенко, у процедурі банкрутства нині перебуває 48 підприємств.

«Я хочу бути впевнена, що виконавча служба кожної області зробила все можливе для того, щоб знайти і реалізувати майно кожного підприємства-боржника і ліквідувати заборгованість по заробітній платі перед його працівниками», – наголосила заступник міністра юстиції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua