0 800 307 555
0 800 307 555

UKRSIBBANK учетверте підтвердив визнання кращого сервісу для premium клієнтів


UKRSIBBANK учетверте підтвердив визнання кращого сервісу для premium клієнтів

Цього року UKRSIBBANK BNP Paribas Group знову підтвердив звання Mastercard BANK 2018 — PREMIUM COMPETENCIES. Для банку це вже четверта нагорода — визнання кращого сервісу для Premium клієнтів.

«Найцінніша для нас нагорода — це визнання наших клієнтів. Адже ми створюємо усі умови не тільки для вдосконалення та різноманіття пропозицій, а й для того, щоб наші клієнти відчували свою винятковість», — розповів керівник Premium banking UKRSIBBANK BNP Paribas Group Ярослав Білан.

Щороку UKRSIBBANK дарує незабутні емоції своїм Premium клієнтам завдяки проведенню ексклюзивних заходів серед яких: Beaujolais nouveau, День взяття Бастилії, Французька весна. Наші клієнти часто подорожують завдяки банку у Париж на корти Roland Garros, у Канни на кінофестиваль, у французький Disney Land. Такі поїздки дозволяють частіше бачитися зі своїми Premium клієнтами і цінувати їхні захоплення, адже кожен клієнт для нас має значення.

«UKRSIBBANK як банк майбутнього використовує новітні тенденції, інвестуючи в якість обслуговування. Застосовуючи міжнародний досвід групи BNP Paribas, ми створюємо позитивні умови для розвитку бізнесу клієнтів, що помітно навіть у найменших деталях та базових речах», — додав Ярослав Білан.

Протягом року у різних містах України відкрито 10 нових відділень Premium формату, з яких 2 відділення спеціалізуються на обслуговуванні ІТ-фахівців. У креативному просторі нових відділень зосереджено все, що необхідно для швидкого та якісного обслуговування: зручні каси, в тому числі для індивідуального обслуговування, банкомати cash in, зона 24/7, індивідуальні банківські сейфи для зберігання цінностей, лаунж локації для проведення переговорів та зустрічей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Укрсиббанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua