0 800 307 555
0 800 307 555

МІУ затвердило стратегічний план розвитку МТП Южний до кінця 2022 року


МІУ затвердило стратегічний план розвитку МТП Южний до кінця 2022 року

Мінінфраструктури наказом №466 від 11 жовтня поточного року затвердило стратегічний план розвитку ДП “Морський торговельний порт “Южний” на 2018-2022 рр., а також інвестиційний план підприємства на цей же період.

Стратегічним планом розвитку визначено, що МТП Южний буде інтенсивно розвиватися на відведених йому територіях і будувати нові виробничі потужності як за свої кошти, так і залучаючи кошти інвесторів.

Поставлено дві мети – збільшувати потужності, щоб довести обсяг перевалки вантажів до 20 млн тонн в 2025 році, а також – забезпечити стійку конкурентну перевагу в обробці великотоннажних суден.

Для досягнення першої мети передбачено такі заходи: будівництво комплексу універсальних складів підлогового зберігання, будівництво перевантажувального комплексу навалювальних вантажів, будівництво станції навантаження вагонів, будівництво комплексу з приймання і зберігання тарно-штучних вантажів на причалі №38, будівництво універсального перевантажувального комплексу на причалі №5в, реконструкція і модернізація вугільно-рудного комплексу.

В рамках другої мети буде замінено застаріле перевантажувальне обладнання і поліпшуватиметься внутрішня логістика (розвиток колійного господарства).

Інвестиційний план розвитку сформований на основі стратегічного плану та аналізу технічного стану виробничих об’єктів і основних засобів. Передбачено в 2018-2022 роках здійснювати будівництво складу вантажів відкритого зберігання №2, встановлення резервного електропостачання, розвивати колійне господарство, закуповувати перевантажувальну техніку, а також вести будівництво вищевказаних об’єктів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua