0 800 307 555
0 800 307 555

ДФС за 9 місяців надала розстрочку ПДВ при ввезенні обладнання на €5 млн і $1,2 млн


ДФС за 9 місяців надала розстрочку ПДВ при ввезенні обладнання на €5 млн і $1,2 млн

Державна фіскальна служба (ДФС) за січень-вересень ухвалила 59 рішень про надання платникам розстрочки податку на додану вартість при ввезенні на митну територію України обладнання для власного виробництва на загальну суму 5 млн євро і 1,2 млн доларів.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДФС.

На сьогодні ДФС ухвалено 59 рішень про надання платникам розстрочки податку на додану вартість при ввезенні на митну територію України обладнання для власного виробництва на території України на загальну суму майже 5 млн євро і 1,2 млн доларів.

З них за 37 заявами рішення ухвалено митницями за погодженням з ДФС, оскільки сума податку, заявлена до розстрочення, становить понад 1 млн гривень.

Найбільшу суму розстрочки надано Київською митницею ДФС – 1,1 млн євро і 712,5 тис. доларів, Харківською митницею ДФС – 1,6 млн євро і Хмельницькою митницею ДФС – 1,3 млн євро і 185,5 тис. доларів (у валюті контракту).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua