0 800 307 555
0 800 307 555

Дельта Банк отримав право на стягнення 2,6 млрд грн


Дельта Банк отримав право на стягнення 2,6 млрд грн

Дельта Банк відновив права іпотекодержателя за договорами, що забезпечують виконання зобов’язань за кредитами трьох великих позичальників-юросіб заборгованістю близько 2,6 млрд грн, повідомив Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

“На виконання рішення судів, у вересні і жовтні 2018 року Дельта Банком були відновлені права іпотекодержателя за низкою договорів іпотек, що забезпечують виконання зобов’язань за кредитними договорами, загальна заборгованість за якими на поточну дату становить близько 2,6 млрд грн”, – зазначається в повідомленні.

Згідно з повідомленням, зазначені дії дають можливість Дельта Банку забезпечити належну процедуру стягнення заборгованості за кредитами і здійснювати продаж майнових прав за цими кредитами разом з іпотекою, що сприятиме підвищенню продажної привабливості активів.

Кошти, отримані від управління і продажу активів, будуть використані для погашення вимог кредиторів.

Як повідомлялося, Національний банк України від 2 жовтня 2015 року з пропозицією ФГВФО прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію Дельта Банку.

Загальна сума зобов’язань банку перед фізичними особами на 1 квітня 2015 року становила 28,97 млрд грн, в тому числі в іноземній валюті – 18,18 млрд грн.

Дельта Банк заснований в 2006 році. Його найбільшими акціонерами на початку 2015 року були Микола Лагун (70,6059%) і Cargill Financial Services International, Inc. (29,3941%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua