0 800 307 555
0 800 307 555

Atos і Siemens оголосили про співпрацю на ринку Інтернету речей


Atos і Siemens оголосили про співпрацю на ринку Інтернету речей

Французька ІТ-компанія Atos і німецький промисловий концерн Siemens оголосили про зміцнення співпраці у сфері цифрових технологій.

Новий етап партнерства стосується розгортання додатків Інтернету речей (IoT) в приватній хмарі.

Читайте також: Siemens здобув багатомільярдний контракт в Іраку

Atos і Siemens вибрали засобом для розгортання приватної хмари технологію Microsoft Azure Stack, яка входить в широкий набір гібридних хмарних рішень, що надаються Atos, призначених для трансформації ІТ-інфраструктур і додатків.

Atos буде впроваджувати хмарну операційну систему для IoT Siemens MindSphere в дата-центрах своїх клієнтів, які розташовані в Європі і управляються відповідно до галузевих Service Level Agreements.

“Цей проект об’єднує передові рішення департаменту цифрових технологій Siemens, інтеграцію інтернету речей, інфраструктуру, консалтинг і сервіси безпеки для MindSphere, розроблені Atos, і технології Microsoft Azure Stack. Завдяки співпраці з Atos, ми будемо і надалі допомагати нашим клієнтам в короткі строки розробляти надійні промислові рішення для Інтернету речей”, – зазначив директор департаменту цифрових технологій Digital Factory Division компанії Siemens Ян Мросік (Jan Mrosik).

Siemens MindSphere є ключовим компонентом пакету рішень Atos Codex, розробленого для Інтернету речей, аналітики і штучного інтелекту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua