0 800 307 555
0 800 307 555

Уряд Німеччини суттєво погіршив прогноз економічного зростання


Уряд Німеччини суттєво погіршив прогноз економічного зростання

Федеральний уряд Німеччини погіршив свій прогноз економічного зростання у країні на цей та наступний роки. У 2018-му та 2019 роках очікується збільшення валового внутрішнього продукту (ВВП) на 1,8 відсотка.

Про це повідомило міністерство економіки ФРН.

У попередній оцінці в квітні уряд прогнозував зростання цього року на 2,3 відсотка, а наступного – на 2,1 відсотка.

Однією з основних причин зниження прогнозу є слабке зовнішнє середовище, заявили в міністерстві, передає агенція AFP. Очікується, що світова економіка може “дещо втратити темпи зростання протягом прогнозного періоду”. Отже, для німецького експорту очікується лише “помірне зростання”.

Новий цикл випробувань щодо викидів для легкових автомобілів також “тимчасово негативно вплине” на виробництво та експорт.

Утім, підтримувати розвиток економіки будуть низький рівень безробіття та підвищення заробітної плати, оскільки компанії продовжують інвестувати, а споживачі – витрачати все більше коштів. Економіка ФРН зростатиме, таким чином, десятий рік поспіль.

Міністр економіки ФРН Петер Альтмаєр (Peter Altmaier) зазначив, що посилення протекціоністських тенденцій та міжнародних торговельних конфліктів призвели до більшої невизначеності щодо розвитку в майбутньому. “Вони завдають шкоди всім учасникам”, – підкреслив він.

Альтмаєр додав, що країни повинні знижувати мита та бар’єри в торгівлі, а не створювати нові.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua