0 800 307 555
0 800 307 555

Orange і Google стали партнерами в прокладанні трансатлантичного підводного кабелю


Orange і Google стали партнерами в прокладанні трансатлантичного підводного кабелю

Orange і Google домовилися про партнерство в реалізації проекту з прокладання трансатлантичного підводного кабелю Dunant, який з’єднає Францію і США.

Про це заявив французький телекомунікаційний оператор.

Про новий проект Google, який отримав назву Dunant на честь Анрі Дюнана (Henry Dunant), першого лауреата Нобелівської премії миру і засновника гуманітарної організації Міжнародного комітету Червоного Хреста, стало відомо в липні цього року.

Dunant стане першим новим підводним кабелем за останні 15 років, який з’єднає центри обробки даних в США з Францією та іншими країнами Європи, будучи відповіддю на стрімке зростання попиту на зв’язок через Атлантику.

«Завдяки цьому партнерству Orange отримає сильні позиції в справі забезпечення нових можливостей для своїх споживачів і корпоративних клієнтів в Європі і Америці», – зазначено в заяві французького оператора.

Підводний кабель довжиною 6,6 тис. км передбачається ввести в експлуатацію в 2020 році. Orange повідомив, що в рамках партнерства він буде займатися будівництвом і експлуатацією наземної станції на французькому атлантичному узбережжі і забезпеченням наземних комунікацій.

Проект Dunant є частиною інфраструктурних інвестицій Google. До них також відноситься проект Curie, її перший приватний міжконтинентальний кабель, що з’єднує Чилі з Лос-Анджелесом.

У свою чергу, Orange є провідним гравцем на ринку обслуговування підводних кабелів і великим інвестором більше 40 подібних проектів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua