ARM і Intel створять єдину систему управління речами з підключенням до Інтернету


ARM і Intel створять єдину систему управління речами з підключенням до Інтернету

Компанії ARM і Intel випустили прес-релізи, в яких повідомили про укладення стратегічного партнерства в сфері Інтернету речей.

Будучи конкурентами в сфері обчислювальних пристроїв від смартфонів до серверів (з чималими труднощами для кожної з них), ARM і Intel збираються спільно підкорювати ринок підключених пристроїв.

Читайте також: Rolls-Royce разом з Intel розробляють автономні кораблі

Очевидно, прогнози аналітиків про підключення до 2035 року до одного трильйона «речей» до Інтернету розпалюють апетити обох компаній, а співпраця дає надію отримати значний шматок цього ринку.

Разом компанії ARM і Intel будуть створювати єдину екосистему для швидкого і керованого захищеного підключення до віддалених сервісів пристроїв і рішень незалежно від архітектури (ARM або x86), а також незалежно від платформи і розгорнутого на ній сервісу.

У прес-релізі Intel прямо заявлено, що до будь-якого хмарного сервісу можна буде підключити будь-який пристрій. Це звільняє розробників пристроїв від необхідності обмежуватися якоюсь однією платформою і орієнтуватися на унікальний сервіс. Тим самим зроблений навіть на етапі планування вибір не спричинить лавину труднощів, коли проект добереться до стадії реалізації.

З практичного боку платформа ARM IoT Pelion, яка управляє пристроями на платформах ARM, буде спиратися на специфікації платформи Intel Secure Device Onboard, що дозволить інтегрувати одну платформу в іншу зі спільним управлінням. Крім того, це дозволить значно спростити процеси налаштувань безпеки кінцевих пристроїв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua