0 800 307 555
0 800 307 555

Тендер на ремонт туалетів у поїздах Hyundai виграла «прокладка» з одним працівником – ЗМІ


Тендер на ремонт туалетів у поїздах Hyundai виграла «прокладка» з одним працівником – ЗМІ

«Українська залізнична швидкісна компанія», що входить в структуру ПАТ «Українська залізниця», провела тендер на проведення «модернізації окремих частин інтер’єрного оздоблення електропоїздів HRCS2» очікуваною вартістю 3,98 млн грн.

Згідно з тендерною документацією цією «модернізацією» є встановлення облицювання 180 унітазів у швидкісних поїздах «Hyundai Rotem», повідомляє видання «Залізниця без корупції».

До складу цього «облицювання» входить кришка унітазу, кільце унітазу та огорожа ніші унітазу, виготовлені з композиційних матеріалів та нержавіючої сталі. Все це добро було оцінено в понад 20 тисяч грн за комплект з монтажем.

Тендер щодо «модернізації» туалетів розіграли 2 компанії з різницею в цінах в 5 тисяч грн: ТОВ «Світ Постачання» та ТОВ «Сінерджи». Остання у своїй документації вказала, що не має ні автотранспорту, ні складських приміщень для виконання контракту, а у випадку перемоги укладе договір з одним з міжнародних перевізників для постачання товару від виробника.

Як зазначає видання, ТОВ «Сінерджи» подало досить цікаву довідку про наявність працівників, де на початку довідки вказується, що фірма має необхідний штат кваліфікованих працівників для монтажу облицювання, а потім зазначено, що фірма не подає звітність 1-ДФ, оскільки не використовує працю осіб «на умовах, передбачених законодавством».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua