Регулятивний капітал Таскомбанка після об’єднання з ВіЕс Банком зріс на 46% — до 2,1 млрд гривень — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Регулятивний капітал Таскомбанка після об’єднання з ВіЕс Банком зріс на 46% — до 2,1 млрд гривень

Фондовий ринок
273
ТАСКОМБАНК завершив процес об’єднання з ВіЕс Банком та оголосив його результати.
За підсумками об’єднання фінансових закладів, що входять у Групу «ТАС», регулятивний капітал АТ «ТАСКОМБАНК» зріс на 46% — до 2,1 млрд. гривень, а кредитний портфель перевищив 13,8 млрд. гривень. На обслуговування в ТАСКОМБАНК перейшло більш ніж 27 тисяч клієнтів — як фізичних, так і юридичних осіб. Також на 30% зросла регіональна мережа ТАСКОМБАНКУ, що на сьогодні нараховує 109 відділень у 44-и містах України.
Завдяки отриманню дозволу НБУ на реорганізацію за спрощеною процедурою та ретельно продуманій стратегії консолідації двох банків процес об’єднання фінансових закладів був реалізований у найкоротші строки та зайняв усього 5 місяців.
За оцінками експертів, в результаті інтеграційної синергії ТАСКОМБАНК зможе ще більше укріпити фінансові позиції у ТОП-20 банків, піднявшись у рейтингу за об’ємом активів мінімум на одну позицію.
У подальшому ТАСКОМБАНК планує продовжити розвивати регіональну мережу, запроваджувати інноваційні технології і активно інвестувати у фінансовий сектор.
Нагадаємо, що на відкритті щорічного банківського форуму KRIEK (CIS BANKERS) Ukrainian Banking Forum Голова Правління ТАСКОМБАНКУ С.Тігіпко заявив, що Група ТАС планує продовжувати роботу у секторі фінансових інвестицій і вже розглядає варіанти купівлі ще одного фінансового закладу.
Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011 р.
За матеріалами:
Таскомбанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас