0 800 307 555
0 800 307 555

Органічне зростання виручки Nestle в III кварталі посилилося до 2,9%


Органічне зростання виручки Nestle в III кварталі посилилося до 2,9%

Швейцарська Nestle SA, один з найбільших у світі виробників продуктів харчування, в третьому кварталі 2018 року збільшила органічну виручку на 2,9% в порівнянні з тим же періодом минулого року, повідомила компанія.

Таким чином, підйом у липні-вересні посилився з 2,8% в I півріччі. Однак за дев’ять місяців 2018 року органічне зростання виручки залишилося на рівні 2,8%.

Зростання було забезпечено підвищенням обсягу продажів на 2,3% і цін на 0,3%.

В цілому виручка Nestle за дев’ять місяців зросла на 2%, до 66,4 млрд швейцарських франків ($66,7 млрд).

У Північній і Південній Америці органічна виручка Nestle зросла на 1,4%, до 21,9 млрд франків, в країнах Азії, Океанії і Африки на південь від Сахари – на 4,4%, до 15,8 млрд франків.

У країнах Північної Африки, Близького Сходу і Європи (до цього макрорегіону Nestle відносить і Росію) компанія збільшила виручку на 1,6% – до 13,7 млрд швейцарських франків. Органічне зростання склало 1,6%. Локомотивами зростання стали продажі кормів для домашніх тварин Purina і дитячого харчування. Позитивна динаміка спостерігалася в сегменті кондитерських виробів.

Компанія, як і раніше, очікує органічного зростання виручки в 2018 році приблизно на 3%.

Крім того, в четвер стало відомо, що Nestle покидає глава підрозділу в країнах Азії, Океанії і Африки Вань Лін Мартелло, її змінить Кріс Джонсон. Конкуруюча Unilever вже майже рік шукає заміну CEO, і на ринку активно обговорюється варіант, при якому Вань Лін Мартелло може зайняти цей пост.

Nestle – один з найбільших в світі виробників продуктів харчування. Портфель компанії включає більше 2 тис. брендів, в тому числі марки Nestle, Nescafe, KitKat, Gerber, Maggi. Оборот Nestle за підсумками 2017 року склав 89,8 млрд швейцарських франків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua