0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні модернізують найбільше підземне газове сховище


В Україні модернізують найбільше підземне газове сховище

ПАТ “Укртрансгаз” здійснить реконструкцію найбільшого в Україні підземного сховища газу.

Про це повідомив департамент корпоративних комунікацій оператора газотранспортної системи України.

Читайте також: Видобуток нафти у світі побив новий рекорд

“ПАТ „Укртрансгаз“ оголосив в системі електронних торгів Prozorro тендер з очікуваною вартістю в 998 млн грн на реконструкцію компресорного цеху № 4 дотискувальної компресорної станції „Більче-Волиця“. Передбачається, що підрядник виконає проектно-вишукувальні, будівельні й ремонтні роботи до 31 грудня 2019 року”, — йдеться у повідомленні.

Проектом реконструкції передбачається заміна штатних газотурбінних двигунів НК-12СТ на нові газотурбінні двигуни з технічними характеристиками, що відповідають сучасним вимогам надійності, енергоефективності, екологічності та пройшли заводські приймальні випробування.

Проектна продуктивність цеху після реконструкції становитиме 20 млн нм3/добу. Відбір активного обсягу газу за 165 діб складатиме 2700 млн нм3, закачування активного обсягу газу за 130 діб досягатиме 2380 млн нм3.

При цьому мінімальна продуктивність цеху при закачуванні газу в ПСГ (підземне сховище газу) становитиме 14 млн нм3/добу, а при відборі — 12 млн нм3/добу.

Робочий розрахунковий тиск газу на виході з компресорного цеху складатиме 41 кгс/см2, мінімальний тиск газу на вході при закачуванні в ПСГ — 28,3 кгс/см2, а при відборі — 17,1 кгс/см2.

Заяви на участь в тендері можуть надсилати усі зацікавлені інженерні організації до 12 листопада, а проведення аукціону заплановано на 18 грудня 2018 року.

Довідка Finance.ua:

  • Більче-Волицько-Угерське ПСГ (підземне сховище газу) є другим за розмірами в Європі та найбільшим в Україні.
  • Воно має об’єм 17 млрд м3 і приймає участь у наданні послуг зберігання газу, в тому числі в режимі митного складу, для іноземних та українських замовників.
  • Розташоване у Львівській області на відстані 20 км від м. Стрий.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua