Скільки коштує однокімнатна квартира в Києві - експерт


Скільки коштує однокімнатна квартира в Києві - експерт

Однокімнатну квартиру в Києві в середньому можна купити за $25 тис. У передмісті ціни нижчі — близько $20 тис., розповів екс-президент Асоціації фахівців з нерухомості Сергій Злидень.

Інвестуйте в нерухомість вже сьогодні 🌆

“Найдешевші столичні квартири продають у віддалених районах. У будинку, який практично здали в експлуатацію, квадратний метр коштує 19-20 тисяч гривень. У будинку на етапі фундаменту — 17,5 тисяч. На вторинному ринку квадратний метр у середньому коштує 25 тисяч гривень. У центрі та поблизу метро квартири на 15-20% дорожчі”, – каже Сергій Злидень.

У новобудовах понад 40% квартир — однокімнатні.

“У 2008-2009 роках квартири в основному будували великої площі. Тоді середня найпопулярніша однокімнатка мала 45-55 м. Коштувала дуже дорого. У 2013-му популярності почали набирати квартири невеликої площі. Ціни на них впали удвічі порівняно з 2008 роком”, – говорить експерт з нерухомості.

За словами віце-президента Асоціації професійних управителів нерухомістю Анатолія Топала, українці найчастіше купують однокімнатні квартири площею 38-45 м. Двокімнатні — 55-75 м.

“Шукають квартири з функціональною площею. Серед одно- та двокімнатних однакового метражу, обирають останні. Адже різниця в ціні невелика. Також на ринку з’явилися однокімнатні квартири великої площі. Тоді розпланувати площу можна самостійно. Наприклад, перебудувати у двокімнатну квартиру”, – каже Анатолій Топал.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua