0 800 307 555
0 800 307 555

Нові можливості накопичення: Дні Заощаджень від Райффайзен Банку Аваль та Страхової компанії Уніка Життя


З 16 жовтня по 16 листопада 2018 року в мережі відділень Райффайзен Банку Аваль відбуватимуться Дні Заощаджень Страхової компанії «Уніка Життя».
У Дні Заощаджень клієнти банку зможуть отримати індивідуальну консультацію про накопичувальне страхування життя, про те, як забезпечити фінансовий захист і стабільність на довгі роки для себе і своїх близьких, як накопичити на здійснення мрії і забезпечити гідну освіту дитині, придбати власне житло, або отримати додаткову пенсію – тобто про те, як дивитися у майбутнє з впевненістю і насолоджуватися життям, користуючись перевагами надійних сучасних фінансових інструментів.
Для участі в Днях Заощаджень, необхідно укласти договір накопичувального страхування життя в будь-якому з 300 відділень Райффайзен Банку Аваль по всій Україні і стати учасником розіграшу LCD телевізора з діагоналлю 50”.
Умови участі в Днях Заощаджень Уніка Життя:
1. Період проведення: 16.10.2018 – 16.11.2018.
2. Мережа відділень Райффайзен Банку Аваль:
всього в акції беруть участь 300 відділень банку по всій Україні
126 відділень банку – основні відділення проведення акції, в яких при укладенні договору накопичувального страхування життя, клієнт гарантовано отримує портативний PowerBank*.
3. Формат: 6 хвиль (6 тижнів), в кожній хвилі задіяно 21 відділення банку.
4. Для участі в Днях Заощаджень:
Протягом місяця, в період з 16 жовтня по 16 листопада 2018 року необхідно укласти договір накопичувального страхування життя в будь-якому з 300 відділень Райффазен Банку Аваль. Річний страховий платіж повинен становити суму від 4 тис. грн (щомісячний платіж від 1 тис. грн.) . При укладенні такого договору, клієнт стає учасником розіграшу головного призу** акції – LCD телевізора з діагоналлю 50”. Також власник такого договору в одному з основних 126 відділень банку клієнт гарантовано отримує портативний Power Bank.
5. Перелік відділень банку і графік проведення в них Днів Заощаджень Уніка Життя до Вашої уваги тут: https://uniqa.ua/content/files/offers/branches_2018.pdf

*) Мається на увазі покупка портативного Power Bank за 1 гривню.
**) Під призом мається на увазі покупка LCD телевізор з діагоналлю 50 “за 1 гривню.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Уніка
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua