0 800 307 555
0 800 307 555

Група "ТАС" купує ділянку 0,5 га під готель у центрі Києва


Група "ТАС" купує ділянку 0,5 га під готель у центрі Києва

Група “ТАС” Сергія Тігіпка отримала дозвіл Антимонопольного комітету України (АМКУ) на придбання ділянки площею 0,44 га по вул. Велика Васильківська, 35-35б-37 в Печерському районі Києва, на якому раніше планувалося будівництво готельного комплексу.

Згідно з повідомленням АМКУ, регулятор надав дозвіл компанії Devisal Limited, що належить С.Тігіпку, на придбання акцій компанії Lifaza Limited (обидві – Нікосія, Кіпр), що забезпечують перевищення 50% голосів у вищому органі управління компанії.

Згідно з даними Єдиного держреєстру, Lifaza Limited і ТОВ “Домінант Альянс” (Київ) володіють частками в 41% і 59% відповідно в статутному капіталі ТОВ “Київ Житло-Інвест Менеджмент”. Крім того, Lifaza Limited є 100% власником ТОВ “Домінант Альянс”.

У свою чергу ТОВ “Київ Житло-Інвест Менеджмент” у 2007 році отримало від Київської ради ділянку по вул. Велика Васильківська, 35-35б-37 для будівництва, експлуатації та обслуговування готельного комплексу з об’єктами громадського призначення та підземним паркінгом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua